Team Garage Vanhulle Izegem

 

                            

CONTACTPERSONEN

Telefoon = 051/30.25.57 en Fax = 051/31.80.22

 

Afdeling Verkoop:

Vanhulle Joost - Zaakvoerder - joost@citroenvanhulle.be

Guillaume Meuleman - Verantwoordelijke Checked By Vanhulle- guillaume@citroenvanhulle.be

Vanassche Frederik - Verkoper - frederik@citroenvanhulle.be

Verhelle Nathalie - Administratie Verkoop - nathalie@citroenvanhulle.be

Afdeling Wisselstukken:

Vandenbulcke Nic - Magazijnier - nic@citroenvanhulle.be

Afdeling Administratie Naverkoop:

Deprez Matthijs - Onthaale & Planning & Carrosserie & Garantiebeheer - matthijs@citroenvanhulle.be

Afdeling Boekhouding:

Verhelle Nathalie - Boekhouding klanten - nathalie@citroenvanhulle.be

Vanhulle Kurt - Boekhouding Leveranciers - kurt@citroenvanhulle.be

 

Citroën Accessoires


DAKKOFFER KORT 330L


€ 442,65*

*montage niet inbegrepen

_____________________________________


TREKHAAK


VANAF € 717,24

 

_____________________________________

 

KOFFERBAK IN RUBBER


VANAF € 45,73