Team Garage Vanhulle Izegem

 

                            

CONTACTPERSONEN

Telefoon = 051/30.25.57 en Fax = 051/31.80.22

 

Afdeling Verkoop:

Vanhulle Joost - Zaakvoerder - joost@citroenvanhulle.be

Vanassche Frederik - Verkoper - frederik@citroenvanhulle.be

Verhelle Nathalie - Administratie Verkoop - nathalie@citroenvanhulle.be

 Afdeling Wisselstukken:

Vandenbulcke Nic - Magazijnier - nic@citroenvanhulle.be

 Afdeling Administratie Naverkoop:

Derycke Sven - Onthaale & Planning & Carrosserie & Garantiebeheer - sven@citroenvanhulle.be

 Afdeling Boekhouding:

Verhelle Nathalie - Boekhouding klanten - nathalie@citroenvanhulle.be

Vanhulle Kurt - Boekhouding Leveranciers - kurt@citroenvanhulle.be


Checked By Vanhulle:  Jonge tweedehands voertuigen alle merken!

Guillaume Meuleman - Verantwoordelijke Checked By Vanhulle - guillaume@citroenvanhulle.be

 

Citroën Accessoires

TIJDENS DE WEGENWERKEN IN RUMBEKE ZAL CITROËN VANHULLE STEEDS BEREIKBAAR BLIJVEN

 

KLIK HIER VOOR VERSCHILLENDE ROUTES DIE U HELPEN DE GARAGE VLOT TE BEREIKEN

 

GEEF UW MENING OVER ONZE GARAGES OP CITROËN ADVISOR
KLIK HIER OM UW MENING TE GEVEN