Team Garage Vanhulle Ieper

     

CONTACTPERSONEN:                                                                                                                                                              

Afdeling Verkoop:

Vanhulle Annick - Zaakvoerder - 057/22.02.31 - annick@citroenvanhulle.be

Vanderstichele Barbara - Verkoopschef - 057/22.02.34 - barbara@citroenvanhulle.be

Verschuere Gilles - Administratie verkoop - 057/22.02.34 - gilles@citroenvanhulle.be

Schoutteten Sven - Verkoop Fleet business center - 057/20.91.60 - fleet@citroenvanhulle.be

Golovko Ivan - Showroom verkoop - 057/22.02.33 - jeroen@citroenvanhulle.be

Afdeling Wisselstukken:

Bracke Rudy - Parts Manager - 057/22.02.36 - rudy@citroenvanhulle.be

Afdeling Administratie Naverkoop:

Lahousse Lynn - Onthaal & Planning Atelier - 057/20.86.86 - lynn@citroenvanhulle.be

Schotte Tiana - Onthaal & Planning Atelier - 057/20.86.86 - tiana@citroenvanhulle.be

Bracke Rudy - Carrosserie & Garantiebeheer - 057/20.86.86 - rudy@citroenvanhulle.be

Afdeling Boekhouding klanten & leveranciers:

Vanhulle Kurt - Zaakvoerder - kurt@citroenvanhulle.be

Debeuf Joke - Opvolging klanten & leveranciers - joke@citroenvanhulle.be

 

Citroën Accessoires

TIJDENS DE WEGENWERKEN IN RUMBEKE ZAL CITROËN VANHULLE STEEDS BEREIKBAAR BLIJVEN

 

KLIK HIER VOOR VERSCHILLENDE ROUTES DIE U HELPEN DE GARAGE VLOT TE BEREIKEN

 

GEEF UW MENING OVER ONZE GARAGES OP CITROËN ADVISOR
KLIK HIER OM UW MENING TE GEVEN