Team Garage Vanhulle Ieper

     

CONTACTPERSONEN:                                                                                                                                                              

Afdeling Verkoop:

Vanhulle Annick - Zaakvoerder - 057/22.02.31 - annick@citroenvanhulle.be

Vanderstichele Barbara - Verkoopschef - 057/22.02.34 - barbara@citroenvanhulle.be

Verschuere Gilles - Administratie verkoop - 057/22.02.34 - gilles@citroenvanhulle.be

Vanhaute Freddy - Verkoop Fleet business center - 0474/26.88.12 - fleet@citroenvanhulle.be

Golovko Ivan - Showroom verkoop - 057/22.02.33 - ivan@citroenvanhulle.be

Afdeling Wisselstukken:

Bracke Rudy - Parts Manager - 057/22.02.36 - rudy@citroenvanhulle.be

Bollaert Thomas - Parts Manager057/22.02.36thomas@citroenvanhulle.be

Afdeling Administratie Naverkoop:

Bollaert Thomas - Carrosserie & Garantiebeheer - 057/22.02.36 - thomas@citroenvanhulle.be

Schotte Tiana - Onthaal & Planning Atelier - 057/20.86.86 - tiana@citroenvanhulle.be

Feys Bea - Onthaal & Administratie - 057/20.86.86 - bea@citroenvanhulle.be

Afdeling Boekhouding klanten & leveranciers:

Vanhulle Kurt - Zaakvoerder - kurt@citroenvanhulle.be

Debeuf Joke - Opvolging klanten & leveranciers - 057/20.86.86 - joke@citroenvanhulle.be

Citroën Accessoires


DAKKOFFER KORT 330L


€ 442,65*

*montage niet inbegrepen

_____________________________________


TREKHAAK


VANAF € 717,24

 

_____________________________________

 

KOFFERBAK IN RUBBER


VANAF € 45,73